Кариана победи с класическото 3:0 като домакин Лудогорец II в последен мач от 12-ия кръг на Втора лига. Избраниците на Веселин Великов се представиха силно срещу формацията на Ради Здравков и заслужено се поздравиха с успеха, който е едва втори за тима от Ерден в първенството.

Ивелин Илиев откри резултата в 17-ата минута. В 21-ата отново той беше точен, наказвайки Даниел Наумов - 2:0.

Николай Николов направи 3:0 в 51-ата минута, разписвайки се с глава след центриране от корнер.

В 72-ата Денислав Александров от гостите нацели напречната греда.

В 81-ата минута вратарят на Лудогорец II Даниел Наумов си поведе лошо топката и фаулира пред наказателното поле Николай Николов, заради което получи директен червен картон. Ради Здравков пък вече бе направил трите позволени смени и се наложи Aдриян Димитров да сложи ръкавиците и да пази в оставащите няколко минути.

След победата Кариана остава в зоната на изпадащите, но вече с 9 точки, заемайки 15-ото място. Лудогорец II е на 14-ата позиция с 12 в актива си.

КАРИАНА - ЛУДОГОРЕЦ II 3:0
1:0 Ивелин Илиев (17), 2:0 Ивелин Илиев (21), 3:0 Николай Николов (51)