Кариана (Ерден) отвя със 7:0 последния Ювентус (Малчика) в мач от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Това бе най-малкото, с което се отърваха гостите, най-вече благодарение на добрите намеси на вратаря им Павел Драганов.

Домакините откриха резултата в 26-ата минута, когато Борислав Боянов завърши с гол пробив през центъра. Последваха спасявания на вратаря Драганов след удари на Борис Петков и Николай Дичев с глава. От воле Евгени Игнатов - Бамзе покачи на 2:0 до почивката.

С прецизен удар от фаул в 54-ата минута Боянов матира Драганов за втори път и направи преднината на Кариана класическа. Гредата спаси гостите след удар на Петър Димитров, който се завърна в игра след близо месец. След точно час игрово време Игнатов вкара отново за 4:0. Пет минути по-късно Боби Боянов оформи своя хеттрик след асистенция на Игнатов.

Румен Рангелов докара нещата до „Отличен”, а добрата си игра с гол в края увенча и Петър Димитров за крайното 7:0.

Контузия извади на почивката Милен Лефтеров. Крилото на ерденчани получи разтежение.

След изразителния успех Кариана e втори с 49 точки от 20 мача, а лидерът Литекс има 50 от 19 двубоя. Ювентус (Малчика) е последен с едва 1 точка.