Кариана (Ерден) завърши с убедителна победа първенството в Северозападната "В" група - 4:0 като гост на Трявна. Тимът финишира на петото място в крайното класиране с 47 точки след 14 победи, 5 равенства и 11 загуби.

Александър Димитров даде тон за голеадата в Трявна в 36-ата минута на мача. Отново той покачи пет минути след почивката. В 67-ата Ангел Русев направи резултата класически. Малко след това завърналият се отново в игра след контузия Румен Рангелов оформи успеха с 4:0.

С две асетенции за Кариана се отличи Евгени Игнатов, който преди да акостира на стадиона в село Ерден, стъпи с аматьорския Каталунците от ловешкото село Кирчево на "Камп Ноу" и се снима с Лео Меси и другите звезди на Барселона.

Kласиране, програма и резултати в четирите "В" групи - ТУК !!!