Отборите на ЦСКА до 15 и 17 години записаха категорични победи на градския стадион в Плевен в елитните юношески групи.

В първия двубой ЦСКА U15 на старши треньор Румен Трифонов разби с 4:0 Спартак (Плевен), в среща от елитната юношеска група до 15 години, която се игра на градския стадион в Плевен.

Във втория мач ЦСКА U17 постигна победа със същия резултат 4:0 над Спартак (Плевен). Възпитаниците на наставника Мартин Стоянов поведоха в средата на първото полувреме след много хубава комбинация, при която Кожухаров се разписа след асистенция на Георгиев. В 35-ата  Ячев направи 2:0 с изстрел от въздуха от над 25 метра.

Още в самото начало на второто полувреме главният арбитър отмени гол на ЦСКА заради засада. След това натискът на младите "армейци" продължи и в 55-ата мин Ячев вкара втория си гол в срещата след много добро центриране от страна на Кирил Георгиев. Крайният резултат 4:0 оформи Теодорос Томарас от дузпа за нарушение срещу него.