ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Пирин и Хебър завършиха 1:1 в среща от 24-ия кръг на efbet Лига.

По-малко от четвърт час след началото феновете в Благоевград станаха свидетели на гол. Попадението на Данило Полонский обаче бе отменено заради засада.

Гостите останаха с човек по-малко след половин час игра заради втори жълт картон на Йоан Н'зи.

Само шест минути след това Пирин поведе. Данило Полонский намери Христо Попадийн и той със силен удар се разписа за 1:0.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

Домакините можеха да стигнат до втори гол след час игра, но Юго Комано не успя да преодолее Дебърлиев.

Минути по-късно Хебър стигна до най-добрата си възможност в мача, но Ковальов се справи със силния изстрел на Красиан Колев.

Хебър стигна до изравнителен гол  в 72-ата минута, когато двете резерви Шейх Диаманка и Атанас Кабов комбинираха, а българинът отправи точен удар за 1:1.

В продължението на двубоя вратарят на гостите  Петър Дебърлиев блесна с решителна намеса при удар на Юго Комано.

Хебър остава на 13-а позиция в класирането с 24 точки, Пирин е 14-и с три по-малко.

ПИРИН - ХЕБЪР 1:1
1:0 Христо Попадийн (36'), 1:1 Атанас Кабов (72')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на двубоя.
12' ОТМЕНЕН ГОЛ на Пирин! Данило Полонский получи топката зад гърба на отбраната на Хебър и се разписа, останал сам срещу Петър Дебърлиев. Попадението обаче няма да бъде зачетено заради засада.
30'  ЧЕРВЕН КАРТОН! Йоан Н'зи напуска играта след втори жълт картон.
36'  ГОООООЛ за Пирин! Данило Полонский намери Христо Попадийн в наказателното поле и той от движение със силен удар преодоля Дебърлиев.
45' Юго Комано получи в наказателното поле, но изстрелът му премина покрай гредата.
45+1' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
50' Максим Ковальов и Жоао Сеско се сблъскаха в наказателното поле и се наложи лекарският екип да влиза на терена.
59' Шанс за Пирин! Юго Комано стреля от няколко метра, но Дебърлиев се намеси.
64'  Каква възможност за Хебър! Данило Полонский сбърка в изнасянето на топката, тя се озова в Красиан Колев, той стреля силно, но Максим Ковальов спаси.
 72' ГОООООЛ за Хебър! Шейх Диаманка намери другата резерва Атанас Кабов и той изравни резултата с удар от около десет метра.
90+2'  Страхотен шанс за Пирин! Комано остана очи в очи с Дебърлиев, но не успя да го преодолее. След това Асен Дончев опита добавка, но извърши нарушение.
90+6' Край на мача.

Пирин БлагоевградПИРИН: 12. Максим Ковальов, 4. Айуб Абу, 6. Андрей Йорданов, 18. Арно Лузайадио (78' 27. Георги Върбанов) , 7. Асен Дончев, 28. Виталийс Ягодинскис, 14. Данило Полонский (86' 29. Станислав Костов) , 77. Моду Диане (78'  13. Евгени Георгиев ), 19. Юго Комано, 83. Христо Попадийн   (60'  11. Иван Тасев), 5. Николай Бодуров (К)
Резерви: 1. Марио Кирев, 20. Брайън Есало, 16. Мартин Георгиев, 30. Любомир Тодоров, 8. Лазар Боянов,
Старши треньор: Олександър Бабич

ХебърХЕБЪР: 1. Петър Дебърлиев (К), 43. Жоао Сеско,7. Георги Вълчев , 33. Стефан Цонков, 24. Лазар Марин, 75. Йоан Н'зи  , 8. Красиан Колев (76'  84. Стилиян Тисовски ), 14. Олексий Збун, 10. Ангел Бастунов (85' 21. Божидар Пенчев) , 9. Николас Пенев (60' 29. Шейх Диаманка ) , 17. Марк-Емилио Папазов (60'  11. Атанас Кабов )
Резерви: 88. Мартин Янков, 13. Архан Исуф, 3. Богомил Божуркин, 18. Иван Дишков, 23. Сашо Лебанов
Старши треньор: Любослав Пенев

Стадион: "Христо Ботев", Благоевград
Съдия: Георги Давидов
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,  - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР