Хебър завърши 0:0 при визитата си на предпоследния Локомотив (Горна Оряховица) в първия мач от 11-ия кръг на Втора лига.

Още в 4-ата минута Жак Пехливанов пробва далечен изстрел, но не намери очертанията на вратата на домакините. Първият удар на сметката на Локо (ГО) дойде след около половин час игра, но Александър Любенов хвана топката с лекота.

В 33-ата минута Тодор Чаворски видя, че Христов е излязъл напред и шутира към вратата му, но неточно. Малко по-късно и Жак Пехливанов отново шутира покрай вратата на домакините.

Веднага след почивката Александър Любенов сгреши в опит да организира бърза контраатака за Локомотив и прати топката право към Виктор Митев, който обаче не се възползва и не създаде опасност за гол.

Постепенно темпото на игра спадна, за да се стигне до 82-ата минута, когато дойде най-добрата възможност за гостите, но Любенов отрази удара на Митев. В крайна сметка до голове не се стигна и двата тима поделиха по точка.

Така Хебър има 17 точки на петата позиция, а Локо (ГО) е 14-и с 4 преди останалите срещи от кръга.