Хебър (Пазарджик) победи Спартак (Варна) с 2:1 като домакин в двубой от 30-ия кръг на Втора лига.

Томислав Папазов откри резултата за домакините в 9-ата минута (1:0), а в 60-ата Спартак остана с човек по-малко заради червен картон на Любомиров.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Пет по-късно Хебър вкара втори гол, а негов автор стана Евгени Игнатов (2:0). Минути преди края Даниел Начев вкара почетно попадение за Спартак (2:1)

Така пазарджиклии се изкачиха на четвърта позиция само на 3 точки зад варненци, които са втори в таблицата.

Лидер е Етър, а Септември заема третата позиция с 53 точки след днешната си победа с 2:1 като гост над Септември (Симитли). В най-резултатната среща от кръга дублиращите отбори на Лудогорец и ЦСКА 1948 завършиха при 3:3.

Лудогорец II - ЦСКА 1948 II 3:3
0:1 Бастунов 10', 1:1  Кельовлуев 18', 1:2 Александров 31', 2:2 Петров 67', 2:3 Ганчев 71' (авт), 3:3 Вандерсон 85'

Левски (Лом) - Марица (Пловдив) 0:3 служебно

6 април 2022 г. (сряда), 19:30 часа