Треньорът на Лудогорец Димитър Димитров – Херо коментира равенството 1:1 с Пирин, дошло след гол в последните минути за гостите. Наставникът на "орлите" определи като непростима грешката за изравнителното попадение и каза, че е недопустимо класни футболисти да допускат такива.

"Резултат, който не би трябвало да се получи с оглед показаното на терена. При нас има физическа и емоционална умора. Това не ни оправда за поведението, което демонстрирахме в последните 15 минути. За отбор от класата на Лудогорец не е допустимо да бъдат допуснати подобни тактически индивидуални грешки.

В началото на второто полувреме увеличихме скоростта и нещата се получиха. Пропуските, които направихме ни лишиха от един успокоителен резултат. Допуснахме непростима грешка за нивото на играчите, с които разполага Лудогорец. Пропуските са част от играта. Мен ме притеснява тактическата дисциплина на определени футболисти. Ще дойдат още по-сериозни съперници в Лига Европа и подобно поведение ще бъде наказвано“, коментира Херо.