"Ботев" (Козлодуй) завърши 3:3 като гост на Трявна в 96-минутен мач от 22-ия кръг на Северозападната „В” група. Домакините откриха резултата, а в 35-ата минута Цветан Цветанов-Кебапа изравни за тима от Козлодуй, който при успех щеше да се изравни с челниците в класирането Локомотив (Мездра) и Локомотив (Горна Оряховица). Кебапа бе изведен от Пламен Валериев сам срещу вратаря на Трявна, зад когото копна топката необезпокояван, информира "Конкурент". Пет минути по-късно нова комбинация между Валериев и Цветанов завърши с втори гол за "Ботев".

След почивката Трявна изравни, но гостите съумяха за пореден път да излязат напред в резултата. Цветанов оформи своя хеттрик, завършвайки по блестящ начин контраатака, преминала през Мартин Марков и Георги Цеков. Домакините се добраха до точката в 96-ата минута след центриране от корнер, който бе оспорен от ботевци, а главният съдия Ивайло Петров побърза да свири край на мача.

Така хеттрикът на Кебапа не стигна на "Ботев" (Козлодуй) да надвие Трявна, заемащ последното място в класирането.