Старши треньорът на Септември Христо Арангелов коментира победата с 2:1 над Янтра Габрово в баража за място в елита.

"Не, не мисля, че само реакцията през второто полувреме ни е помогнала за победата. Това е плод на всеотдайната работа на отбора, който мина през много препятствия. Всеки мина през трансформация, за да стигнем до това ниво. Спасението е отражение на работата на всички футболисти.
Разучихме Янтра детайлно, първият полусезон им гостувах с друг отбор. Поздравявам ги за добрата игра и класирането на баража. Влязохме с напрежение, но сме доволни, че победихме.

Ние сменихме схемата на игра второто полувреме. Всеки един, който започна и който влезе, даде максимума от себе си. Поздравявам момчетата за себераздаването в тези 3 месеца и половина.

Да, по този начин работим, за да можем да променяме. Състезателите са адаптивни и бързо свикват с новия стил на игра.

Напрежение е, защото всяка изгубена топка и малка грешка може да те изхвърли от играта", заяви Арангелов.

Накрая той бе запитан за своето бъдеще, но отговори загадъчно и лаконично: „Ще видим“.