Старши треньорът на Септември Христо Арангелов коментира ремито 1:1 с Монтана в кв. „Драгалевци“ в първи мач от втория плейофен кръг в групата на изпадащите.


"Равенството е закономерно. Те имаха ситуации да отбележат, ние също. И двата отбора искаха да победят. Получи се добър мач за зрителите, но не и за треньорите, започна Христо Арангелов.

Искахме да сме по-офанзивни, да имаме повече присъствие в атака, да пресираме по-дълбоко, но ще анализираме през седмицата доколко се е получило. Имаме доста работа до следващия мач.

Дадохме инициативата странно, след като отбелязахме гол. Дръпнахме се назад, незнайно защо.

Момчетата трупат самочувствие във всеки един мач. Има доста аспекти, по които да се работи, и в двете фази. Ще се подготвим за следващия мач като за всеки един."