Селекционерът на България Петър Хубчев коментира накратко равенството на тима ни при гостуването на Косово - 1:1.

"Защо втори пореден мач не успяхме да победим? Не успяхме и да загубим според мен. Видяхме грешките, даже имахме възможност да говорим с някои от момчетата, но предпочитам те да го знаят и да не го коментирам тук в детайли.

Изиграхме според мен едно добро първо полувреме. Отговорихме на тая агресията, която очаквахме в Косово. След 60-ата минута отпаднахме физически, трябваше да продължим още по-агресивно, но като цяло мисля, че един час стояхме добре", започна селекционерът.

На въпрос дали това е потенциалът на отбора - да се борим, отколкото да играем футбол, Хубчев се ядоса.

"Защо да сме се борили? С Черна гора се борихме ли? Не, моля ви, след като правите разбор, има ли нужда да говоря? Аз не го виждам така, както вие. Опитваме се да вземем максимално от всеки един и от отбора. Знаем какво трябва да се промени и ще се опитаме да го направим", отвърна той, след което отказа да говори за Левски и публикациите, че ще поеме "сините".