ЦСКА 1948 победи с минималното  1:0 Ботев Ихтиман като гост в мач от 20 кръг на Югозападната трета лига.

Герой за лидера в групата се оказа опитният капитан Кирил Котев, който вкара победното попадение в 89-ата минута. След центриране в наказателното поле, Котев изскочи зад защитата и прати топката във вратата на ихтиманци. Първото полувреме домакините имаха две-три по-опасни атаки, но не успяха да ги реализират.

След успеха ЦСКА 1948 събра 51 точки и отново има 5 аванс пред втория Хебър (Пазарджик).

Тимът от Пазарджик постигна важна победа като гост срещу Миньор в Перник с 2:1. Особено красиво бе попадението на резервата за Хебър Кирил Георгиев. Той стреля от ъгъла на наказателното поле с вътрешен фалц и прати топката в горния ляв ъгъл на вратата на домакините. Пет минути преди края на двубоя играч на Миньор бе изгонен с червен картон.