Дублиращият тим на Левски записа успех с 3:0 над Балкан (Ботевград) в контрола на "Герена". "Сините" на Бисер Хаздай стигнаха да победата с попадения на Еньо Кръстовчев, Александър Киров и Мишел Георгиев.

През първото полувреме за шампионите играха доста футболисти от първия тим. Вратарят Цветан Димитров, Давид Бистрон, Лъчезар Балтанов, Мариян Огнянов, Александър Киров и Иван Цачев бяха командировани от Емил Велев при дубльорите.

Още във 2-ата минути на мача Киров центрира по левия фланг, а Кръстовчев засече топката с глава в мрежата на гостите от Балкан, информира "Гонг". В 29-ата минута самостоятелен рейд на Киров доведе до второто попадение в двубоя. Крайното 3:0 оформи юношата Мишел Георгиев. Централният нападател вкара след майсторско обръщане и точен шут долния десен ъгъл на вратата.

Съставът на Левски: Цветан Димитров /Ивайло Василев/, Станчев, Бистрон /Атанасов/, Колев /Николов/, С. Иванов /Шишков/, Балтанов /Ангелов/, Балджийски / Аджов/, Огнянов /Миленов/, Киров / Васев/, Кръстовчев /Георгиев/, Цачев /Петков/