Верея се наложи с класическото 3:0 в домакинството си на Добруджа от 28-ия кръг на първенството в "Б" група. Срещата се игра пред 400 зрители на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора. Домакините решиха мача още през първите 45 минути, когато отбелязаха три гола във вратата на противника.

Първото попадение падна в 19-ата минута - Джунейт Яшар откри с удар от 12 метра след подаване на Иван Винков. В 21-ата минута Амаду Сукуна беше изведен в наказателното поле на Добруджа, овладя топката и се разписа за 2:0. В 42-ата Сукуна проби в наказателното поле на гостите, където беше пресрещнат от вратаря, но чукна топката покрай него и Методи Костов я довкара за 3:0.

След почивката под непрекъснатия дъжд двата отбора си размениха по няколко положения, но повече голове не паднаха.

Верея е девети в класирането с 37 точки, а Добруджа има 30 и остава под чертата.

Kласиране, програма, резултати и всичко за "Б" група - ТУК !!!