Славия записа първата си победа за 2019 година, след като в контролна среща се наложи с 1:0 над водения от Емил Велев Добруджа.

Единственото попадение в срещата падна в 18-ата минута, когато Цветелин Чунчуков се разписа от дузпа. Наказателният удар беше отсъдена за нарушение на Стефано Кунчев срещу Стефан Ашковски.

Участие за тима на Златомир Загорчич записаха и шестте нови попълнения: Хоя Ким, Давид Муньос, Радослав Кирилов, Дарко Тасевски, Георги Георгиев и Алекс Боримиров. През второто полувреме на терена се появи и каращият проби Душан Лалатович.

Съставът на Славия: Георги Петков, Хоя Ким, Давид Муньос, Тейнур Марем, Димитър Велковски, Славчо Шоколаров, Милен Гамаков, Радослав Кирилов, Дарко Тасевски, Стефан Ашковски, Цветелин Чунчуков (Георги Георгиев, Душан Лалатович, Владислав Узунов, Филип Кръстев, Илиян Мицански, Александър Станисавлевич, Мартин Сандов, Алекс Боримиров, Преслав Петров, Денис Бара, Христо Иванов)