Старши треньорът на Левски Емил Велев бе щастлив след победата над ЦСКА с 2:0. Той поздрави публиката и играчите Георги Иванов и Христо Йовов, който излязоха с контузии.

”Изиграхме много добър мач. С помощта на нашата велика публика, не можеше да не бием. Резултатът го бях записал на таблото - 0:2. Предполагах, че може да се стигне до контузиите им, но искам да поздравя Гонзо и Йовов за мъжеството, което показаха. С такива контузии, искаха да играят и не можех да не ги пусна. Изоставаме в класирането, но имаме 4 мача и трябва да бием всичко до края и ще видим кой ще е шампиона в последния кръг”, каза Кокала.

"Напрежението бе върху нашия отбор. Радвам се, че след първите 10-15 минути успяхме да се върнем в мача. Изиграхме го перфектно почти през всичките 90 минути. Бяхме с класа над ЦСКА", каза треньорът. Той сподели, че очаква ЦСКА да загуби точки още в следващия кръг срещу Черно море и определи Александър Александров, като "най-добрия халф в България"./БЛИЦ