Оборище (Панагюрище) се наложи с 3:1 като домакин на втория отбор на ЦСКА в среща от 21-ия кръг на Втора лига. След този успех воденият от Емил Велев - Кокала тим има 25 точки на 14-ото място във временното класиране. "Червените" пък инкасираха пета поредна загуба далеч от "Българска армия" през този сезон и заемат 8-а позиция с 28 пункта.

Домакините излязоха напред в резултата, когато Владимир Айтов се разписа от дузпа, отсъдена за фаул срещу Георги Нетов.  Красимир Станоев възстанови равенството в 41-ата минута също от дузпа, която бе отсъдена за игра с ръка на Раиф Мурадов.

Втората част Таско Тасков отново посочи бялата точка в полза на Оборище, след като защитата на "червените" извърши нарушение срещу Свилен Щерев. Айтов отново бе точен и даде нов аванс на Оборище. Малко по-късно Георги Стефанов вкара своя първи гол за тима, след като се възползва от асистенция на Щерев.