Локо (Пд) и Видима завършиха наравно – 3:3 в благотворителна контрола. Приходите от билетчетата ще бъдат дадени за деца с увреждания. Отделно за феновете имаше специални кутии, в които да направят дарения. На трибуните на стадион “Локомотив” бе и собственикът на “смърфовете” Коко Динев.

Локомотив поведе с гол на Костадин Гаджалов в 10-ата минута с хубав удар от границата на наказателното поле с левия крак. В 26-ата минута гостите от Видима изравниха с гол на Станимир Андонов. "Черно-белите" отново излязоха напред попадение на Цветан Йотов в 35-ата минута.

През второто полувреме новака в “А” група вкара нови два гола за 3:2. в 52-ата минута се разписа Владимир Пекин, а в 63-ата Емил Стоев. Рангел Абушев оформи крайното 3:3 в 67-ата минута.