Нападателят на Локомотив (София) Антонио Павлов вече има нов прякор. След като вкара изравнителен гол в дербито срещу “Левски” в събота за ремито 1:1 в последната минута, юношата на “сините” вече е наричан от съотборниците си “Кошмара”.

“Ей, Кошмара, подай бе, Кошмар”, бе навикван през цялото време на днешната двустранна игра с юношите на клуба Павлов. Най-активен в закачките беше капитанът на “червено-черните” от “Надежда” Кристиян Добрев. Антонио прие шегите с усмивка. Голмайсторът е син на бившия халф на Велбъжд и Нови Искър Румен Павлов и племенник на легендата на "Левски" Стефан Павлов - Фифи Перото.

След като в миналия спаринг с младите таланти централният нападател вкара 4 гола, а след това заби изравнителното попадение в 90-ата минута на дербито с "Левски", сега същият футболист се разписа три пъти във вратата на младоците. Останалите два гола за първия отбор на Локомотив вкараха други двама нападатели – Георги Христов и Димитър Илиев.