Българският халф Константин Мирчев вкара гол и изигра поредния си добър мач за Онисилос Сотира. Втородивизионният тим спечели с 2:1 срещу Акритас Хлорака в мач от 15-ия кръг на първенството на Кипър. Преди кръга съперникът на Онисилос бе на второ място с равни точки с лидера Арис.

Косьо Мирчев откри резултата в 44-ата минута след красиво изпълнение. При 1:0 за Онисилос завърши и първото полувреме. През втората част българинът бе подложен на груба игра от страна на противника и в 70-ата минута бе сменен. В 88-ата минута гостите от Акритас изравниха чрез Фумис. Съдията обаче назначи четири минути добавено време, в което даде дузпа за Онисилос. Португалецът Фигуередо от състава на домакините вкара за крайното 2:1 и донесе трите точки. Същият футболист пропусна от бялата точка през първото полувреме. Това бе първи мач и първи успех за Онисилос през новата 2011 година. След трите точки тимът на Косьо Мирчев се изкачи до 7-о място с 19 точки от 5 победи, 4 равенства и 6 загуби. Следващата среща на тима е на 15 януари срещу Анагениси./БЛИЦ