Бившият нападател на "Левски" Еньо Кръстовчев и колегата му от ЦСКА Евгени Йорданов ще играят за Феста (Кюстендил) във финалната четворка на Шампионската лига на България по минифутбол, съобщиха организаторите пред БЛИЦ.

Именно кюстендилският отбор с несебърски спонсор е основен фаворит за първото място, след като по пътя си до заключителната фаза елиминира сериозните формации на Трите мечки (Шумен) и софийските отбори Хюлет Пакард и Сините. Бившите футболисти Пламен Петров-Бързака, Росен Петров и вратарят Иван Стаменков-Ухото допълват селекцията на Феста.

Финалната четворка ще се проведе от 28 до 30 юни в курорта Слънчев бряг, а останалите три отбора са Байкал (Кърджали), Ремиза (Стара Загора) и Вип Дент (Пловдив).

Победителят в Шампионската лига по минифутбол ще спечели правото да представя нашата страна на Шампионската лига на Европа по минифутбол, която ще се проведе на остров Крит през октомври с участието на 32 отбора.