Крумовград и Заглебие Любин завършиха наравно 1:1 в контролна среща, която се игра в Турция. Точен за българския тим беше Диего Рапосо в 17-ата минута, а поляците стигнаха до изравнително попадение в края на срещата.

Възпитаниците на Станислав Генчев започнаха силно мача, като стигнаха до гол още в 17-ата минута. Тогава Джунейт Али центрира в наказателното поле, а Рапосо изпревари защитник и засече за 1:0.

В 25-ата минута Димитър Тонев пострада след сблъсък с противник, което доведе до неговата принудителна смяна.

Първото полувреме завърши по-добре за поляците, но гол не падна. През втората част Станислав Генчев замени голяма част от футболистите си. Янко Георгиев също се отчете с добра намеса при удар от далечна дистанция.

В самия край на мача Заглебие стигна до изравнителен гол след страхотно изпълнение на пряк свободен удар.