Ботев (Пловдив) и Хебър завършиха 0:0 в контролна среща, провела се в Коматево. Проверката беше последна и за двата тима преди подновяването на първенството.

Собственикът на Локомотив (Пловдив) и кандидат за президент на БФС Христо Крушарски изгледа срещата на живо.

Още в началните минути Ботев можеше да открие резултата. Балоянис навлезе отляво в наказателното поле и центрира към Акере, но той от близка дистанция не успя да преодолее Петър Дебърлиев. В 31-ата минута Ивелин Попов подаде на Уме, който стреля от движение, вратарят на Хебър отново спаси.

През второто полувреме не се стигна до голови положения. "Канарчетата" и възпитаниците на Любослав Пенев така и не успяха да отбележат и срещата приключи 0:0.

Ботев (Пд): 32. Матей Игонен, 10. Ивелин Попов, 15. Джеймс Ето, 16. Самюел Акере, 19. Антоан Конте, 20. Антонио Перера, 28. Янис Карабельов, 31. Емануел Уме, 38. Константинос Балоянис, 79. Атанас Чернев, 93. Георги Николов

Хебър: 1. Петър Дебърлиев, 9. Николас Пенев, 10. Ангел Бастунов, 13. Архан Исуф, 14. Олексий Збун, 24. Лазар Марин, 27. Роберт Мазан, 33. Стефан Цонков, 44. Божидар Пенчев, 84. Стилиян Тисовски, 99. Георги Каракашев

Следете с БЛИЦ: Зимна подготовка 2024