ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 1 И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Вижте прогнозите на Ивайло Ангелов и DJ Теди Джорджо за крайния резултат от мача!

Ботев (Враца) загуби с 1:2 от ЦСКА 1948 в среща от 12-ия кръг на efbet Лига, с което "червените" прекъснаха серията си от три мача без победа в първенството.

Първата по-добра възможност в двубоя дойде в петата минута и бе на сметката на домакините. Пет минути по-късно врачани пропиляха още един шанс, след като Браян Переа не успя да уцели топката сам срещу вратаря.

Четвърт час след началото Ботев (Враца) получи дузпа за фаул срещу Браян Переа, който я превърна в гол за 1:0.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

ЦСКА 1948 застраши вратата на домакините за първи път в 24-ата минута след удар с глава на Елитон след корнер.

След малко повече от половин час игра реферът Драгомир Драганов гледа ситуация в наказателното поле на Ботев (Враца) и отсъди дузпа за игра с ръка на Браян Мендоса. Зад топката застана Ивайло Чочев, който се разписа за 1:1.

Втората част започна с опасен удар на Момчил Цветанов към вратата на ЦСКА 1948, а след малко повече от час игра гол на Ивайло Чочев бе отменен заради нарушение в атака на Елитон.

"Червените" останаха на сантиметри от гола в 70-ата минута, в която Педриньо удари напречната греда. Две минути по-късно негов удар отново срещна гредата.

В продължението на срещата Ивайло Чочев се оказа непокрит в наказателното поле и се разписа отблизо за крайното 2:1.

ЦСКА 1948 е на шесто място в класирането с 18 точки, Ботев (Враца) е на 11-а позиция с 10.

БОТЕВ (ВРАЦА) - ЦСКА 1948 1:2
1:0 Браян Переа (17' дузпа), 1:1 Ивайло Чочев (36' дузпа), 1:2 Ивайло Чочев (90+2')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на двубоя.
5' Първа добра възможност в мача! Даниел Генов стреля технично в далечния ъгъл на Даниел Наумов, но стражът на ЦСКА 1948 се справи.
10' Нов шанс за врачани! Центриране отдясно към Браян Переа, но той не успя да уцели топката, останал сам срещу вратаря.
14'  ПРЕТЕНЦИИ за дузпа след сблъсък между Емил Ценов и Браян Переа в наказателното поле на столичани.
15'  ДУЗПА за Ботев (Враца)!
17'  ГООООЛ за Ботев (Враца) след удар в горния десен ъгъл над плонжа на вратаря.
24' Опасен удар на Елитон към вратата на Ботев (Враца), но извън целта.
34'  ДУЗПА за ЦСКА 1948! Реферът прегледа ситуацията с ВАР и видя нарушение на Браян Мендоса.
36'  ГОООООЛ за ЦСКА 1948! Ивайло Чочев бележи с хладнокръвен удар в долния десен ъгъл.
45+4' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
47' Опасен удар на Момчил Цветанов към вратата на ЦСКА 1948, но топката прелита над напречната греда.
62'  ОТМЕНЕН ГОЛ на ЦСКА 1948! Ивайло Чочев се разписа във вратата на Ботев (Враца), но реферът наду свирката за фаул в атака на Елитон.
70'  ГРЕДА за ЦСКА 1948! Педриньо стреля силно към вратата на Ботев, но топката срещна напречната греда.
72'  ГРЕДА за ЦСКА 1948! Отново Педриньо отправи хубав удар, но топката пак се отби от горната греда.
90+2'  ГООООООЛ за ЦСКА 1948! Ивайло Чочев се разписа отблизо и изведе ЦСКА 1948 напред (2:1).
90+9' Край на мача.

Ботев Враца БОТЕВ (ВРАЦА): 34. Федерико Бариос - 23. Браян Мендоса, 28. Едуардо Кунде, 20. Мартин Христов, 7. Момчил Цветанов - 77. Стефан Велев (88' 37. Марио Киконда) , 18. Диого Барбоса (73' 4. Луиз Соарес) - 10. Спас Георгиев (60'  24. Мартин Смоленски) , 9. Даниел Генов (к) (60'  21. Бубакар Траоре) , 14. Марко Мажуга (73' 11. Жан Пиер да Силва)  - 19. Браян Переа
Резерви: 76. Красимир Костов, 8. Митко Панов, 3. Мартин Кавдански, 16. Красимир Тодоров
Треньор: Христо Янев

ЦСКА 1948ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов - 24. Ерденис Гурища, 87. Симеон Петров, 5. Елитон , 15. Симеон Василев - 21. Емил Ценов  (63'  39. Парвиз Умарбаев), 18. Ивайло Чочев (к)   - 10. Георги Русев (84 11. Бирсент Карагарен) , 20. Антонио Вутов (90+4 17. Никола Илиев) , 8. Педриньо (90+4' 99. Радослав Кирилов,)  - 19. Рууни Ева (46'  9. Видар Кяртенсон)
Резерви: 33. Генадий Ганев, 23. Емил Виячки, 4. Мики Орачев, , 6. Стив Фуртадо,
Треньор: Николай Панайотов

Съдия: Драгомир Драганов
Стадион: "Христо Ботев", Враца
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР