Пореден успех записа школата на Лудогорец. След като вчера родените след 1 януари 1999 година триумфираха на финала за Купата на БФС и си осигуриха участие в младежката Шампионска лига, днес успех постигна и набор 2003.

На стадион "Ивайло" във Великотърното Лудогорец победи Левски на финала за Купата на България и спечели трофея.

В редовното време срещата завърши при резултат 1:1. За Левски точен бе Даниел Начев в 10-ата минута, а Людмил Неделчев изравни в 57-ата минута.

Така срещата стигна до дузпи, където се разигра истинска драма. В тях Левски поведе с 4:2, но Лудогорец успя да изравни. Керин удари греда и вдигна още повече напрежението. След изпълнени по пет дузпи резултатът бе равен и изпълненията продължиха. При 9:9 ударът на Войнов бе спасен от вратаря на Лудогорец Мартин Петков, а при следващото изпълнение на разградчани топката влезе в мрежата и сложи край на спора - 10:9 за "орлите".

Левски: Иван Андонов-капитан, Александър Георгиев, Калоян Пехливанов, Петър Войнов, Виктор Георгиев, Стелиън Георгиев, Даниел Начев, Мартин Хайдаров, Марин Петков (Иван Вълев), Димитър Иванов (Димитър Керин), Самуил Беримски;
Треньор: Красимир Георгиев

Лудогорец: Мартин Петков, Корай Гьочгелди, Алекс Маринов, Анастас Пемперски, Тодор Петров, Озан Ремзи (Димитър Господинов), Росен Иванов (Янаки Пламенов), Юлиян Маноловски-капитан (Даниел Тодоров), Кристиян Костадинов, Людмил Неделчев (Николай Георгиев), Божидар Владимиров;
Треньор: Тодор Живондов