“Ботев” (Пловдив) би “Ботев” (Гълъбово) с 3:0 в контрола, играна в Белозем. Главно действащо лице на терена бе Атанас Курдов. Нападателят вкара първия гол за “канарчетата”, но в 75-ата минута се сби с Вълков от “Ботев” (Гълъбово) и съдията извади на двамата директни червени картони. Другите две попадения за “жълто-черните” реализира Ридван Хаджифейзула.

Срещата започна с дузпа в 20-ата секунда за “Ботев” (Гълъбово). Крачунов се опита да върне към своя вратар Амбарцумян, но подаването му бе пресечено от играч на тима от Гълъбово. Амбарцумян обаче улови удара на Киров. Последва силен натиск на пловдивчани. В 18-ата минута Курдов и Манчев разиграха добре, но силният шут на бившия играч на ЦСКА разтресе напречната греда.

В 39-ата минута Стефанов изведе Курдов зад противниковата отбрана и голмайсторът технично реализира за 1:0.

След почивката “Ботев” продължи да доминира. В 53-ата минута Курдов пропусна да удвои. Две минути след това Ридван Хаджифейзула направи 2:0. Отново той реализира за крайното 3:0 след пас на Рахов в последната минута.

“Ботев” (Пловдив): Армен Амбарцумян, Стефан Крачунов, Васил Василев, Ангел Рахов, Владимир Байрев, Емил Аргиров, Асенов, Илиян Христов, Николай Манчев, Георги Стефанов, Атанас Курдов (Ридван Хаджифейзула, Донев, Фанев)