Лидерът в Западната "Б" група Пирин (Гоце Делчев) се наложи с убедителното 4:0 срещу Малеш (Микрево) в контролна среща, играна на изкуствения терен в Сандански.

Първото попадение в мача беше доста куриозен автогол, който стражът на отбора от Микрево Васил Василев си вкара, след като изпусна топката в собствената си врата, опитвайки се да я подаде напред в 10-ата минута.

През второто полувреме Атанас Фиданин покачи на 2:0 в 62-ата минута, а 7 по-късно дебютиращият с екипа на Пирин (ГД) Иван Площаков покачи за 3:0.

В 82-ата минута Григор Георгиев, който също е ново попълнение в тима от Гоце Делчев, отбеляза четвъртия гол.

За 14 февруари Пирин (ГД) има запланувана контрола с Бдин (Видин). За същата дата пък Малеш (Микрево) трябва да играе с Локомотив (София).