Лидерът на сектор „Г“ Иван Велчев използва профила си във „Фейсбук“, за да отбележи обединението на феновете, шефовете на клуба, играчите от ДЮШ и треньорите, които участваха при почистването на снега.
В рамките на няколко часа в събота организацията, създадена от „армейците“, успя да изрине натрупалата снежна маса. Това позволи провеждането на столичното дерби срещу Славия. „Червените“ спечелиха двубоя с 1:0 след фамозен гол на Алехандро Пиедраита.
„Директори, привърженици, ДЮШ, треньори всички заедно, нямаше начин да не победим днес, ЦСКА е силен, когато е единен!“, написа Кюстендилеца в социалната мрежа.