Видима-Раковски спечели с класическото 3:0 контролната си среща с Етър. Мачът се състоя на на изкуствения терен в Ловеч при -12 градуса.

Двата спортно-технически щаба се разбраха да изиграят три части от по 30 минути. Резултатът беше открит от Тодор Колев в 14-ата минута, а 5 минути по-късно Стефан Гинчев удвои преднината на тима от Севлиево – 2:0. При този резултат завърши и първата част от 30 минути.

В 47-ата минута преднината за селекцията на Костадин Ангелов-Лаптопа стана класическа, след като Тодор Колев реализира второто си попадение във вратата на Етър - 3:0.

През третата част не се случи нищо съществено, нов гол не падна и Видима-Раковски спечели с 3:0.

Опитният нападател Тодор Колев игра за "виолетовите", но не успя да порази вратата на елитния тим. Съимненникът му от състава на Видима пък се отчете с 2 попадения.

ВИДИМА-РАКОВСКИ - ЕТЪР 3:0
1:0 Тодор Колев (14), 2:0 Стефан Гинчев (19), 3:0 Тодор Колев (47)

Видима-Раковски: Ивайло Василев, Атанас Дреновички, Борис Андонов, Михаил Минков, Калин Щърков, Ахмед Хикмет, Руслан Иванов, Милен Тонев, Максим Стойков, Тодор Колев, Стефан Гинчев (Николай Митев, Димитър Наков, Самет Ашимов и Кристиян Тафраджийски)