Левски (гр. Левски) продължава напраде в турнира за Купата на България. "Сините" победиха Севлиево с 1:0 в междуобластна квалификация на Северозападна България от турнира. В герой на мача се превърна Венцислав Миленов, който вкара единственото попадение.

Домакините имаха на три пъти шанс да открият резултата през първото полувреме. Тихомир Тодоров уцели гредата. Пропуски направиха и съотборниците му Ивайло Иванов и Стефан Христов.

След почивката гостите взеха инициативата, стреляха обаче покрай вратата, а другото бяха безполезни центрирания.

Съперникът разчиташе предимно на контраатаки. В 65-ата минута след взаимодействие с Тодоров, Миленов реализира единственото попадение. Христов отново имаше шанс да вкара. За Севлиево пропуснаха Стилян Спасов и Добрин Петров, а гол на защитника Иван-Йоанис Атанатос беше отменен.