Юношите на Левски до 17 години записаха категорична победа като гост срещу връстниците си от Лудогорец на старта на Елитната група в тази възраст. Воденият от треньора Стоян Димов отбор победи с 3:1 домакините от Разград.

„Сините“ откриха резултата в 45-ата минута с гол на Кирил Манчев след подаване на Александър Калчев. В 65-ата Самуил Барабанов удвои след нова асистенция на Калчев.

Радостин Стоилов направи резултата класически в 74-ата минута след подаване на Самуел Велчев. В самия край на мача домакините вкараха почетно попадение от дузпа чрез Mаксим Минков.

Съставът на Левски U17: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антонио Георгиев, 3. Антон Манов, 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Сашо Грънчаров (38 – 20. Самуел Велчев), 7. Александър Калчев, 8. Радостин Стоилов, 9. Иво Мотев (80 – 18. Кристиян Вутов), 10. Самуил Барабанов, 11. Кирил Манчев (58 – 19. Андрей Нешев).