Юношите на ЦСКА до 17 години отстъпиха на Левски с 2:3 в мач от шестия кръг на Елитната група, който се игра на изкуствения терен на "Виваком арена - Георги Аспарухов".

"Армейците" откриха резултата в 11-ата минута след гол на Даниел Иванов, а минута по-късно домакините изравниха чрез Мартин Петков. Левски отбеляза още две попадения в 59-aта и 75-aта минута, които бяха дело съответно на Ивайло Иванов и отново на Мартин Петков, а в 87-ата Мартин Смоленски се разписа за ЦСКА, оформяйки крайното 2:3.

Така "червените" допуснаха първа загуба от старта на сезона, след като бяха спечелили всичките си пет мача до момента.

Следващият двубой на ЦСКА е срещу Сокол (Марково) в неделя (14 октомври) от 15:30 часа на базата в Панчарево.