„Левски“ победи с минималното 1:0 ЦСКА в мач от Елитната юношеска група до 19 години на стадион „Българска армия“. Победното попадение реализира Мики Орачев буквално в последните секунди. Той бе точен в 92-ата минута след удар извън наказателното поле след лошо изчистване от защитата на ЦСКА при изпълнение на ъглов удар. След успеха „сините“ се изравниха с лидера Черно море с по 32 точки, ЦСКА остана на трето място с 31. Стойчо Младенов изгледа двубоя, както и всички футболисти от първия отбор, които излязоха за тренировка веднага след края му.

Може би равенството бе напълно заслужено, след като и двата отбора пропуснаха по няколко положение. През първата част гол за „Левски“ на Кристофър Димитров бе отменен заради спорен фаул срещу вратаря Радослав Костадинов. След това ЦСКА поиска дузпа за игра с ръка на футболист на „Левски“. В 24-ата минута вратарят на ЦСКА спаси опасен удар с глава от няколко метра на Любомир Илиев.

В началото на второто полувреме стражът на ЦСКА се намеси три пъти в рамките на 55-ата и 58-ата минути. След 60-ата минута дойде тоталната доминация на домакините. В 74-ата минута Емил Ботев натресе гредата след удар вляво в наказателното поле. Последваха опасни атаки и шутове покрай вратата на „Левски“. Натискът се увеличаваше с всяка изминала минута. В 86-ата минута Петър Витанов стреля по земя и топката бе изчистена някъде около голлинията от Любомир Илиев. Целият щаб на ЦСКА и футболистите претендираха, че топката е минала голлинията и искаха гол, но главният съдия Вихрен Манев и асистентът му не промениха решението си. Така се стигна до последните секунди. В 92-ата минута „Левски“ изпълни корнер, защитник на ЦСКА изчисти лошо топката, тя попадна в Мики Орачев, който с лек удар по земя я провря през купа от играчи и я прати в долния ляв ъгъл на вратата.

ЦСКА - "ЛЕВСКИ" 0:1
0:1 Mики Орачев (90+2)

ЦСКА: Радослав Костадинов, Васил Попов, Юлиян Чапаев, Божидар Чорбаджийски, Емил Ботев, Сава Савов, Петър Витанов, Радой Божилов, Димитър Маймунков, Анджело Йорданов, Александър Аспарухов (54-Никола Тодоров)
Резерви: Иван Христов, Асен Бойчев, Иван Иванов, Калоян Янков, Пол Александров, Антонио Отилев, Никола Тодоров

"ЛЕВСКИ": Александър Любенов, Ангел Захариев, Диан Иванов, Любомир Илиев, Мики Орачев, Радослав Цонев, Иван Дянков, Христофор Хубчев, Кристофър Димитров, Владислав Мисяк , Илия Димитров
Резерви: Николай Кръстев, Светлин Колев, Антонио Илиев, Вилиян Комитски, Борислав Цонев, Ерай Карадайъ, Мартин Александров

Съдия: Вихрен Манев