Ветераните на “Левски” победиха наборите си от Магаданска област с 6:3 в приятелски мач. Сблъсъкът се игра в Поморие пред около 200 ентусиазирани фенове. “Сините” бяха по-добри през целия мач и можеха да запишат и по-голяма победа. Домакините бяха водени от легендата Гиби Искренов, а гостите от губернатора Николай Дудов. Политикът излезе като десен бек и игра без сменя – 2 полувремена по 30 минути. За Магадан се пуснаха и двама депутати, както и едри бизнесмени. “Сините” ветерани пратиха клубния автобус да вземе руснаците от Разград. Районът на Магадан е богат най-вече с добив на злато - №2 е по този показател в Русия. Очаква се руските бизнесмени да помогнат и в издръжката на ФК “Левски”, след като останаха впечатлени от царското посрещане в Поморие.