Дубълът на Левски загуби от Вихрен с 2:3, след като водеше с 2:0 в мач от 17-ия кръг на Югозападната трета лига - група "Б". Отборът от Сандански показа характер и навакса два гола пасив. Антоан Стоянов откри за "сините" в 9-ата минута, а Васил Василев покачи на 2:0 за тима на Елин Топузаков в 27-ата.

Руслан Иванов намали на 1:2 малко по-късно, а португалецът Флавио Карвальо с два гола донесе победата на Вихрен. Той се разписа в 41-ата и 73-ата минути.

Вихрен продължава битката за Втора лига, като има само една загуба от началото на първенството. Тимът от Сандански е лидер с 32 точки, Кюстендил и ОФК Костинброд имат по 31.

В следващия кръг Вихрен гостува на ЦСКА II, а дубълът на Левски приема Пирин (Разлог). "Сините" са осми в класирането.

Съставът на Левски II: 1. Иван Андонов (к), 2. Слави Чакъров (30 – 18. Димитър Щерев), 3. Георги Коричков, 4. Димитър Андонов, 5. Атанас Килов, 6. Денис Динев, 7. Антон Иванов (69 – 15. Александър Димитров), 8. Мартин Тодорски, 9. Васил Василев (83 – 14. Калоян Стрински), 10. Антоан Стоянов (83 – 16. Калоян Соколов), 11. Калоян Петков (83 – 13. Кристиян Красимиров).