„Левски“ спечели с класическото 3:0 дербито с ЦСКА при децата, родени през 2001 г. Двубоят се игра в „Царско село“, а „сините“ стигнаха до успеха с голове през второто полувреме.

Играчите на „Левски“ имаха надмощие през целия мач, но Нинов и Лъчезар Георгиев пропуснаха добри положения през първата част.

След почивката Кирил Славков от „сините“ удари греда, а удар на Йордан Георгиев беше избит от голлинията. В 46-ата минута Михаил Бешев откри след неумела намеса на вратаря Кристиян Сотиров.

Малко след това Божидар Христов от ЦСКА удари греда, а в 63-ата минута Лючезар Георгиев вкара втори гол за „Левски“. Тимът на Димитър Телкийски стигна и до трето попадение в края на мача. Румен Даврански беше точен в 70-ата минута.