„Левски“ спечели шампионската титла при ветераните, след като на финала във Велинград се наложи над Марица с 3:0. Георги Георгиев вкара два гола, а Даниел Боримиров се разписа веднъж. В състава на пловдивчани бяха бившите национали Александър Александров-Кривия и Красимир Чомаков.

Янко Янков беше на път да открие резултата за Марица в 17-ата минута, но би в напречната греда. Осем минути по-късно „Левски“ поведе след гол на Георгиев с глава. В 37-ата минута гол за Марица на Манол Георгиев беше отменен заради игра с ръка.

Малко преди края Георги Георгиев от „Левски“ би в напречната греда. Даниел Боримиров удвои преднината на „Левски“ в 50-ата минута с точно изпълнение на дузпа, а три минути по-късно подаде за второто попадение на Георгиев.