1 минута – Начало на мача
5 мин - Даречен удар на играч от Сант Жулия, но без проблеми за Георги Петков.
9 мин - Удар на Дарко Тасевски, след като избяга от двама защитници, но вратарят на гостите спаси.
12 мин - Пробив на Вега доведе до корнер в полза на Сант Жулия
15 мин - Жълт картон за Настри за нарушение на Георги Христов.
18 мин - Жълт картон за Фонтан за бавене на времето.
23 мин - Георги Петков получава лекарска помощ, след като получи травма след сблъсък с нападател на андорците
26 мин - Пробив по фланга на Николай Димитров, подава на Веселин Минев, но неточно центриране на последния
30 мин - Лошо центриране на Живко Миланов, затрудни Георги Христов да играе с глава. Топката се оказа лесна за вратаря на гостите
31 мин - Удар с глава на Йовов след центриране на Димитров, играч на Сант Жулия чисти от голлинията
33 мин - Лошо подаване на Бардон, който бе сам срещу вратаря, към Георги Христов и Пургос улови топката
36 мин - Удар на Йовов извън наказателното поле след пас на Христов с пета, след последвал рикошет топката не затрудни вратаря Пургос
38 мин - Центриране на Минев към наказателното поле, но то се оказа прекалено високо за Христо Йовов
40 мин - Жълт картон за Седрик Бардон за грубо влизане
45 мин - Две минути добавено време
45+1 мин - Пробив на Пепе отдясно създаде напрежение в наказателното поле на Левски
45+2 мин - Край на първото полувреме

46 минута - Начало на второто полувреме. В състава на Левски е извършена една смяна. На мястото на Николай Димитров в игра влиза Зе Соареш
47 мин - Пропуск на Георги Христов след разбъркване в наказателното поле
49 мин - ГОООЛЛЛЛ!!! Левски поведе с 1:0 срещу Сант Жулия. Голмайстор Дарко Тасевски. Македонецът с глава засече центриране на Минев.
51 мин - Пробив на Зе Соареш отдясно, връща назад към Бардон, но ударът на французина е блокиран
54 мин - Гостите остават с човек по-малко. Заради груб фаул срещу Зе Соареш Абдиан получава втори жълт картон.
57 мин - Смяна за Сант Жулия. Миралиа вместо Фонтан
60 мин - Далечен удар на Тасевски минава встрани от вратата
62 мин - Смяна за Левски. Жоазиньо заменя Христо Йовов
64 мин - ГООООЛЛЛЛ!!!! Георги Христов прави 2:0 за Левски. Нападателят оползотвори извеждащ пас на Гаджев и прехвърли излезлия вратар на гостите
69 мин - Смята в състава на Сант Жулия. Вила вместо Вега.
72 мин - ГООООЛЛЛЛЛ!!!! Втори гол на Георги Христов. Левски повежда с 3:0. Христов се разписа след центриране на Жоазиньо отдясно.
77 мин - Последна смяна за Сант Жулия. Берналес заменя Мехияс
78 мин - Трета смяна за Левски. Исмаил Иса заменя Седрик Бардон.
79 мин - Сант Жулия остана с 9 души. Ромеро получи втори жълт картон за нарушение срещу Рабех.
80 мин - ГООООЛЛЛЛ!!!! Левски вкара четвърти гол. Владимир Гаджев се разписа от фаул.
85 мин - Удар на Христов с глава минава над вратата на Сант Жулия
86 мин - Смела игра в защита на гостите, на два пъти предотвратиха гол след удари на Зе Соареш и Живко Миланов
90 мин - Три минути добавено време
90+1 мин - Пропуск на Зе Соарес пред празната врата на Сант Жулия
90+3 мин - ГРЕДА. Дарко Тасевски имаше малшанс, след като техничният му удар срещна гредата.
90+4 мин - Край на мача

Левски – Сант Жулия 4:0

1:0 Тасевски (49), 2:0 Христов (64), 3:0 Христов (72), 4:0 Гаджев (80)

Левски: 1.Петков, 3.Миланов, 2.Генев, 5.Рабех, 14.Минев, 45.Гаджев, 22.Тасевски, 27.Бардон (78-29.Иса), 24.Димитров (46-21.Зе Соареш), 99.Христов, 10.Йовов (62-20.Жоазиньо)
Резерви: 12.Митрев, 8.Сърмов, 20.Жоазиньо, 21.Зе Соареш, 25.Лусио Вагнер, 29.Иса, 55.Милиев
Треньор: Емил Велев

Сант Жулия: 25.Пургос, 2.Валтер Вагнер, 3.Абдиан, 4.Фонтан (57-8.Миралиа), 6.Чинос, 9.Ромеро, 10.Пепе, 11.Вега (69-17.Вила),  21.Настри, 22.Мехияс (77-15.Берналес), 23.Варела
Резерви: 13.Перианес, 8.Миралиа, 12.Перес, 15.Берналес, 17.Вила, 18.Гонсалвеш, 24.Морено
Треньор: Патрисио Гонсалес