Левски спечели шампионската титла в първенството за ветерани. “Сините” победиха Ботев (Пд) след изпълнение на дузпи. В редовното време мачът завърши 4:4, а при дузпите столичани спечелиха с 5:4.

Боримиров откри от спорна дузпа още в 4-ата минута, а малко след това Петър Пенчев си вкара автогол. При 2:0 в полза на Левски Марин Бакалов изпусна дузпа. Трети гол за "сините" добави отново Боримиров в 47-ата минута. След това за 20 минути обаче "канарчетата" постигнаха пълен обрат до 4:3 с голове на Иван Добревски от дузпа, Пепо Пенчев, Георги Андонов и Еньо Марин. Все пак 3 минути преди края Левски успя да изравни, като от дузпа трети гол за сметката си записа Даниел Боримиров.

При дузпите Иван Добревски изпусна първата за Ботев, а до края всички играчи бяха точни. Така Левски спечели титлата при ветераните./БЛИЦ