ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Прогнозите на Рени Камберова и Дичо за резултата от мача в играта Букмейкър БЛИЦ - ТУК!

Левски и Крумовград завършиха при 0:0 в среща от 24-ия кръг на efbet Лига и прекъснаха сериите си от поредни победи през 2024 година.

Часове преди мача от групата на "сините" отпадна Николай Михайлов, който по-рано днес стана баща.

Столичани започнаха по-силно срещата и в първия четвърт час отправиха два опасни удара към вратата на съперника.

Пет минути преди края Патрик-Габриел Галчев получи директен червен картон за фаул пред наказателното поле на Левски.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

С началото на втората част дебют за Левски записа новото попълнение Евертон Бала.

Десет минути след почивката "сините" бяха близо до втори гол, но ударът на Ел Джемили бе спасен от Янко Георгиев.

След малко повече от час игра отново Ел Джемили бе в основата на опасност пред вратата на Крумовград, но центрирането му срещна гредата.

Левски имаше претенции за дузпа в 71-ата минута, но съдията и ВАР не реагираха.

В продължението на срещата фен на "сините" хвърли бутилка с минерална вода и удари Момчил Цветанов край тъчлинията.

Левски остава на четвърта позиция на 6 точки зад ЦСКА. Крумовград е на осмо място с 34.

ЛЕВСКИ - КРУМОВГРАД 0:0

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
9' Първа опасност в мача! Асен Митков стреля към вратата на Крумовград, но Янко Георгиев се справи.
15' Разбъркване пред вратата на Крумовград, последва удар покрай гредата, но има и сигнал за засада.
25' Асен Митков шутира от дистанция, но топката срещна ръката на противников играч пред наказателното поле.
40'  ЧЕРВЕН КАРТОН! Патрик-Габриел Галчев сбърка при овладяването на топката, Патрик Луан му я отне, след което бе съборен.
45+2' Край на първата част.

46' Начало на втората част.
46' Удар на Ел Джемили, Янко Георгиев улови.
55' Ел Джемили стреля отляво, но вратарят на Крумовград реагира блестящо.
67'  ГРЕДА! Ел Джемили центрира отдясно, а топката прехвърли всички и се удари в десния страничен стълб.
71'  ПРЕТЕНЦИИ ЗА ДУЗПА! Удар на Асими Фадига срещна ръката на Божидар Кацараов, но реферът и ВАР не видяха нарушение.
90+1' Момчил Цветанов бе ударен с бутилка, хвърлена от трибуните.
90+6' Край на мача.

Левски СофияЛЕВСКИ: 1. Пламен Андреев, 5. Келиан ван дер Каап, 6. Цунами, 7. Фабио Лима (46' 17. Евертон) , 8. Карлос Охене , 9. Рикардиньо  (75' 20. Асен Чандъров) , 10. Асен Митков   (60'  23. Патрик Мислович), 11. Джавад Ел Джемили (68'  97. Асими Фадига), 22. Патрик-Габриел Галчев , 33. Хосе Кордоба, 88. Марин Петков
Резерви: 99. Иван Андонов,19. Билал Бари, 24. Хоакин Фернандес, 50. Кристиан Димитров
Треньор: Николай Костов

КрумовградКРУМОВГРАД: 1. Янко Георгиев, 44. Божидар Кацаров  – К, 5. Матей Шимич, 18. Клайдер Машедо, 2. Джунейт Али  , 91. Вячеслав Велев  (46'   7. Момчил Цветанов), 8. Ренан Арияш, 77. Октай Юсеин  (46'  13. Диего Рапосо ), 23. Димитър Тонев, 10. Серкан Юсеин (75' 30. Жан Пехливанов) , 17. Патрик Луан  (75'  80. Китан Василев)
Резерви: 21. Благой Макенджиев, 4. Лукас Сантана, 20. Джунейт Яшар, 3. Калоян Пехливанов, 31. Юго Озе
Треньор: Станислав Генчев

Стадион: "Виваком Арена Георги Аспарухов", София
Съдия: Ивайло Ненков
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,  - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР