Юношите на Левски до 15 години победиха с 1:0 като гост връстниците си от ЦСКА в среща от последния, 22-ри кръг на Елитна група „Запад“. Голът за водения от треньора Стоян Димов тим отбеляза Адриан Райчев в 24-та минута след асистенция на Преслав Бачев.

С победата „сините“ спечелиха Елитна група „Запад“ с 54 точки, с 4 повече от втория ЦСКА.

В същото време в Елитна група „Изток“ победител стана Лудогорец. В мач от последния кръг на първенството момчетата на Емилиян Петров разбираха  връстниците си от Черноморец Бургас с 8:0.

През първото полувреме разградчани отбелязаха пет попадения. Резултатът откри Филип Гигов, Никола Ботев удвои, а класиката оформи Константин Димитров. Последните два гола до почивката реализира Румен Павлов.

През втората част Никола Ботев вкара втория си гол за 6:0. За 7:0 се разписа Пламен Джелетски, а Никола Ботев оформи крайния резултат със своя хеттрик.

Шампионът при юношите да 15 години ще бъде определен от шестте отбора, заели първите три места в група Изток и група Запад. Те ще играят по два мача, с разменено гостуване, по системата всеки срещу всеки. Жребият ще бъде теглен на 23.04.2021 г. (петък).