Левски спечели купата на БФС при децата, родени през 2002 година. Във финала, игран в Коматево, „сините“ се наложиха над Берое с 3:1.

Левски поведе в 12-ата минута с гол на Мартин Петков. Осем минути по-късно столичани удвоиха аванса си, когато Ивайло Иванов се разписа след центриране отдясно.

Берое намали в 27-ата минута. Никола Маринов беше точен при асистенция на Божидар Пенчев. Всичко бе решено три минути преди края на мача, когато капитанът на Левски Ивайло Христов вкара след пас на Мартин Петков.

По този начин школата на Левски спечели втора купа за сезона. Преди два дни юношите младша възраст триумфираха след драматична победа с дузпи над Локомотив (Пловдив). "Сините" имаха представител и във финала при старшата възраст, но там загубиха от Литекс с 0:1.