Левски спечели първия за деня сблъсък с ЦСКА. „Сините“ се наложиха с 2:0 в мач от Югозападната елитна група до 15 години.

Домакините бяха по-добрият отбор на терена и заслужено стигнаха до успеха. След нулево първо полувреме Левски стигна до успеха с два гола през втората част.

Ивайло Христов откри резултата в 51-ата минута, а Викторио Георгиев удвои десет минути по-късно. Силен мач направи Богдан Костов, който имаше принос за двата гола.

Както е известно, днес от 16:30 часа на стадион „Васил Левски“ се изправят мъжките отбори на ЦСКА и Левски. Сблъсъците между „червени“ и „сини“ за този уикенд обаче няма да свършат днес, тъй като утре от 9:30 часа предстои двубой на юношите, родени през 2003 година.