"Сините" играха с юношите, родени през 1991 г., докато в състава на гостите личаха футболисти от първия тим на Пирин, което в крайна сметка оказа своето значение за крайния резултат. Резултатът бе открит още в 6-та минута, когато нападателят на гостите Николай Димитров излезе сам срещу вратаря Ивайло Василев и безпроблемно се разписа - 0:1. Левски успя да изравни в 22-та минута, когато Даниел Шмедин проби отляво, върна назад към Костадин Аджов и той без забавяне отбеляза красив гол - 1:1. Минута по-късно обаче Пирин отново излезе напред в резултата след грешка в синята отбрана, която позволи на „десетката" на Пирин Богдан Стоянов да изскочи на стрелкова позиция отдясно и със силен шут в обратния ъгъл прати топката в мрежата - 1:2. След още две минути резултатът стана 1:3 заради нова грешка в отбраната на Левски. Тогава Николай Димитров излъга вратаря Ивайло Василев и пусна на празна врата към Богдан Стоянов, който бе точен за втори път.
След почивката головите положения бяха по-малко, като гостите на два пъти уцелиха гредите, но до нови попадения не се стигна. Двубоят бе без значение за класирането, тъй като Левски предсрочно си осигури шампионската титла при дублиращите отбори.

Левски: Ивайло Василев, Даниел Николов, Лъчезар Манчев (к), Стилян Петров, Кристиян Живков, Виктор Малковски, Георги Веселинов, Костадин Аджов, Мишел Георгиев, Роналд Донев, Даниел Шмедин. Резерви: Александър Димчев, Ивайло Гешев, Еден Гал Гендлер, Стоян Лазаров, Иван Илиев, Кристиян Лозев, Захари Кръстев. Треньор: Петко Медвецки.

Пирин: Веселин Ганев, Костадин Златанов, Радослав Митревски, Александър Якимов, Андрей Стоев, Владислав Шумантов, Костадин Кацимерски, Богдан Стоянов, Николай Димитров, Калоян Стоянов, Веселин Стойков (к). Резерви: Стоимен Ковачев, Ален Христов, Александър Дюлгеров, Атанас Спириев, Иван Монтин, Ангел Гърков, Лазар Янкулов. Треньор: Иван Стойчев. /БЛИЦ