„Левски” приключи със равенство лагера си в турския курорт Анталия. „Сините” завършиха 3:3 с украинския Карпати Лвов. Новото попълнение на тима Либан Абди се отчете с хубав гол, а Валери Домовчийски вкара две попадения, като едното бе с красива странична ножица.

Тимът на Стойчо Стоев започна много настървено срещата и до 15-ата минута футболистите на „Левски” пропиляха три чисти положения. Все пак „сините” излязоха напред в резултата в 34-ата минута, когато Краев центрира добре, а Абди с удар с левия крак от въздуха заби топката в мрежата.

До края на полувремето обаче украинския тим обърна развоя на срещата в своя полза. Първо Хиченко бе най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле на Йоргачевич и направи 1:1, а само пет минути по-късно Швед направи 2:1 в полза на Карпати. Нападателят на украинския тим мина на парад през отбраната на „Левски”, преодоля и Йоргачевич и вкара топката в мрежата.

„Левски” достигна до изравняването в 65-ата минута, когато Краев центрира добре към Домовчийски, а нападателят на „сините” заби топката в мрежата с красива странична ножица.

В последните минути на срещата двата отбора си размениха по един гол. „Левски” направи красива атака, която мина през Аниете и Педро, а накрая Домовчийски вкара 10-ия си гол в контролите и направи 3:2. Само две минути по-късно бе оформено крайното 3:3. Швед бе най-съобразителен при изпълнение на корнер и прати топката в мрежата.

"Левски" - Карпати 3:3
1:0 Либан Абди (35), 1:1 Хиченко (39), 1:2 Швед (44), 2:2 Валери Домовчийски (67), 3:2 Валери Домовчийски (86), 3:3 Швед (88)

По минути:
8- Абди стреля след изпълнение на корнер, но топката рикошира и не попадна в очертанията на вратата
25- Домовчийски се озова на отлична позиция, преодоля вратаря на украинците и стреля, но защитник на Карпати изби пред голлинията
35-topka.jpg ГОЛ ЗА "ЛЕВСКИ"! Либан Абди отбеляза първия си гол за "сините". Божидар Краев центрира от дясно, а новото попълнение засече топката от въздуха с левия крак и я вкара в мрежата
39- topka.jpgГОЛ ЗА КАРПАТИ! Кожанов изпълни силен пряк свободен удар, Йоргачевич изби топката, получи се разбиркване, а там най-съобразителен бе Хиченко.
44- topka.jpgГОЛ ЗА КАРПАТИ! Мариан Швед премина на парад през цялата защита на "Левски", преодоля Йоргачевич и вкара топката в мрежата.
45- Край на първото полувреме

46- Начало на второто полувреме
67- topka.jpgГОЛ ЗА "ЛЕВСКИ"! Домовчийски се възползва от добро центриране на Краев отдясно и със странична ножица заби топката в мрежата
86- topka.jpgГОЛ ЗА "ЛЕВСКИ"! Аниете пусна с пета към Педро, който подаде на Домовчийски. Нападателят вкара в опразнената врата и заби десети гол в контролите
88- topka.jpgГОЛ ЗА КАРПАТИ! След центриране от корнер последва разбъркване в наказателното поле, Швед овладя и вкара в мрежата на "сините"