Централният защитник и втори капитан на Левски Кристиан Димитров използва социалните мрежи, за да благодари на всички, които са вярвали в успеха на "сините", когато е било най-трудно.
"17 години чакане.
Мечта за едно поколение.
Днес Левски отново е там, където му е мястото - на върха.
Горд съм, да бъда част от този момент.
Благодаря на всички, които вярваха, когато беше най-трудно."