Лидерът в Северозападната Трета лига Кариана отвя с 5:1 Партизан (Червен бряг) навръх събора на село Ерден. По този начин тимът на Атанас Джамбазки зарадва феновете си и остава начело в класирането. Кариана има 30 точки, а преследвачът Бдин (Видин) е с 27, след като спечели с 2:0 домакинството си на Павликени.

До почивката Кариана взе комфортен аванс от три гола. В 4-та минута бомбеният изстрел отдалеч на Владимир Каптиев срещна сглобката на вратата на Партизан. Последваха пропуски на капитана Евгени Игнатов - Бамзе и Цветко Иванов, за да се стигне до 20-ата минута, когато Игнатов откри - 1:0.

В 38-ата минута Бамзе центрира, Тачев с глава изпревари Христов и прати топката в мрежата му за 2:0. Секунди преди почивката от воле Евгени Игнатов засече центриране на Тачев за класическото 3:0.

В 77-ата минута Денис Шаранков с глава върна един гол. В края домакините отново се развихриха и стигнаха до изразителното 5:1. Георги Цеков в 88-ата и Християн Иванов ш 89-ата също наказаха гостите от Червен бряг.

Съставът на Кариана: Павел Станев, Иван Тодоров, Стенислав Георгиев, Цветко Иванов, Ангел Цеков, Николай Николов, Георги Цеков, Ангел Русев,  Васил Тачев, Владимир Каптиев, Евгени Игнатов (к)