Лидерът в Югозападната "В" група Оборище (Панагюрище) отвя с 4:1 като гост Конелиано в мач от 26-ия кръг. Така воденият от Валерий Дамянов тим е на крачка от заветната цел, а именно първо участие в професионалния футбол.

Играчите на Оборище отказаха домакините с 3 гола още до почивката на двубоя, игран на стадиона в квартал "Драгалевци". В 7-ата минута Владимир Каптиев откри, десет по-късно Даниел Младенов изработи дузпа, която реализира - 0:2, след което отново Каптиев бе точен - 0:3. В 70-ата минута резервата Обаси Салас Окечукво покачи на 0:4, а в 83-ата Димитър Воденичаров вкара почетен гол за Конелиано.

След поредната победа Оборище е лидер с 58 точки, следва Миньор (Перник) с 55, Сливнишки герой с 52 и Пирин (Гоце Делчев) с 51. Конелиано е на 12-ото място с 28 т.