Талантите на ЦСКА победиха с 3:1 връстниците си от Левски в мач от Елитната юношеска група до 15 години, игран на стадион "Георги Аспарухов".

"Червените" първи откриха резултата с попадение на Илиян Димитров, който се възползва от подаване на Александър Кожухаров. Малко след това "сините" изравниха и почивката дойде при 1:1.

През втората част талантите на ЦСКА, водени от треньора Стоян Ангелов, бяха пълни господари на терена. Илиян Димитров направи много хубав пробив през почти целия терен, за да подаде към Милен Георгиев, който хладнокръвно се разписа за 2:1. Малко след това Венцислав Иванов асистира на Георги Христанов, който оформи крайното 3:1 в полза на младите "армейци".

След победата ЦСКА U15 продължава да е начело във временното класиране на Елитната юношеска група до 15 години. Следващият мач на тима е на 24 юни (четвъртък) от 16:30 часа - домакинство на Ботев (Пловдив).